Tvorba web stránok | Pitmedia

web na mieru

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok a e-shopov od jednoduchej firemnej webovej stránky či vizitky, až po rozsiahly e-shop na mieru s prepracovanými funkciami a odladeným SEO. Samozrejmosťou je optimalizácia internetovej stránky a responzívny dizajn pre mobily a tablety. Dôraz kladieme aj na rýchlosť načítania stránky a minimalizáciu zdrojového kódu.

Web na mieru a presne podľa vašich očakávaní a podmienok - od funkčnosti kódu až po dizajn. Webový dizajn je plánovanie a tvorba webových stránok, ktorá zahŕňa informačnú architektúru, užívateľské rozhranie, štruktúru webu, navigáciu, rozvrhnutie, farby, fonty, a obraznosť. Všetky tieto atribúty sú spojené s princípmi návrhu na vytvorenie webovej stránky, ktorá spĺňa ciele majiteľa a dizajnéra.

Používame výlučné vlastné CMS

Pri tvorbe webstránky a eshopu využívame iba naše CMS (systém správy obsahu), ktorý dlhé roky vyvýjame a aktualizujeme o najmodernejšie funkcionality. Aj preto vieme dynamicky reagovať na akékoľvek požiadavky a skutočne pripraviť webstránku či eshop na mieru. Výhodou je aj úprava a dopĺňanie funkcionalít do už existujúcej webovej stránky.

SEO a zameranie na rýchlosť

Každá webstránka a eshop, ktorý vytvoríme, je už v základe pripravený na aktuálne SEO požiadavky vyhľadávača Google. Taktiež dbáme o minimalizáciu času načítavania webu, ktoré je aj vďaka použitiu nášho systému CMS, úpravám na mieru, skúsenostiam s nastavením serverov, možné dosiahnuť v bezkonkurenčne rýchlych časoch.

Bezpečnosť a zabezpečenie

Celková bezpečnosť a zabezpečenie webovej stránky je ďalším dôvodom, prečo nepoužívame systémy tretích strán (ako je bohužiaľ bežné u väčšiny konkurencie). S našim webovým systémom CMS, na ktorom vám pripravíme webovú stránku, máte istotu, že nedôjde k úniku cenných údajov či infikovaniu súborov na FTP.

Import a export produktov a údajov

V rámci nášho webového systému vieme zabezpečiť automatický import položiek a produktov z vašej aktuálej stránky, z externých katalógov a databáz, či z účtovných programov. Či už ide o zopár položiek z malého súboru xml alebo desiatky tisíc produktov v účtovnom programe Pohoda, vieme ich importovať spoločne s obrázkami a dokumentami. Vy tak získate rozsiahly internetový obchod bez počiatočnej námahy a ručného vkladania jednotlivých produktov.


viac
Službu tvorba web stránok ponúkame po celom Slovensku a spokojných zákazníkov máme aj v týchto lokalitách:
Spolupracujeme
';